Features
| Storage | Yes |
|---|
Product Details
| Weight | 250 Lbs |
|---|---|
| Dimensions | 85”x97″x68″ (W x D x H) |
Call For Pricing: (973) 927-7100
| Storage | Yes |
|---|
| Weight | 250 Lbs |
|---|---|
| Dimensions | 85”x97″x68″ (W x D x H) |
| Weight | 250 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 97 × 85 × 68 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Eastern King |
| Collection | Carriage House |
| Features | Storage |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
| Storage | Yes |
|---|
| Weight | 250 Lbs |
|---|---|
| Dimensions | 85”x97″x68″ (W x D x H) |
| Weight | 250 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 97 × 85 × 68 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Eastern King |
| Collection | Carriage House |
| Features | Storage |
When you purchase this item from Suburban Furniture, you aren't just getting a great piece of furniture; you are securing over 75 years of local expertise. Here is why neighbors in Succasunna, Randolph, and Morris County trust us:
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Find the perfect piece of furniture or home decor at for your budget and your style.
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
These items are available at an everyday low price. Additional sales do not apply!
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
Design tips for your bedroom and more!
"*" indicates required fields
No account yet?
Create an Account
Reviews
There are no reviews yet.